Kalkulant ! Strojársky priemysel !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii KALKULANTA !
- Príprava odhadovaných nákladov a následných vypočítaných nákladov na ceny položiek strojov požadovaných od zákazníkov
- Príprava snímok dňa, časových snímok z rôznych pracovísk, návrhy a otestovanie zmien s cieľom dosiahnuť zníženie nákladov a vyššiu produktivitu
- Poskytnutie informácii o nákladových cenách a položkách pre rôzne stroje a ich možnosti
- Realizácia výpočtov nákladov alebo cenových rozpočtov spoločne umiestnených strojov,
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Vzdelanie technického smeru
- Prax na obdobnej pozícii (strojárska výroba)
- znalosť výrobných procesov
- Skúsenosť s tvorbou kalkulácií ( výroba)
Benefity
- zčasti flexibilná pracovná doba ( podľa dohody)
- prémie
- odmeny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk