APLIKAČNÝ ŠPECIALISTA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete pracovať v oblasti automatizácie, elektrotechniky?Nechcete len predávať produkty, ale aj hľadať technické riešenia? Viete čo sú svorky, konektory, rozvádzače? Stante sa pravou rukou Obchodného zástupcu na pozícii APLIKAČNÉHO ŠPECIALISTU.
Hlavnou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za rozvoj zvereného portfólia produktov/služieb vo všetkých fázach jeho životného cyklu po technickej stránke
- hľadanie vhodných riešení na konkrétne potreby zákazníka
- stretnutia s projektantmi, konštruktérmi, výrobcami strojov, distribútormi a podobne
- participácia pri výstavách a veľtrhoch
- úzka spolupráca s oddelením predaja a nákupu
- komunikácia s dodávateľmi i zákazníkmi
- zodpovednosť za vypracovanie cenových ponúk pre produkty
- administratíva
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania (príp. strojného inžinierstva)
- výborné znalosti v oblasti automatizácie/elektrotechniky
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- dynamická, pro-aktívna osobnosť
- samostatnosť, flexibilita
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111