ÚČTOVNÍK BANKOVÝCH PLATIEB

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
980 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nemáš skúsenosť s účtovníctvom a chceš nabrať skúsenosti ako účtovník, ktorý pomáha s prípravou účtovnej knihy? Na tejto pozícií budeš pripravovať účtovné podklady pre účtovníka, aby mesačné uzávierky prebehli úspešne. Pozícia je zameraná na účtovanie bankových výpisov, spracovanie platieb a kontrola náležistostí pri spracovaní platieb.
Na tejto zaujímavej pozícií sa stretneš s mnohými úlohami a naučíš sa:
- Pripravovať podklady z prostredia bankových platieb pre hlavného účtovníka
- Ako hľadať riešenia pri nezrovnalostiach v účtovníctve
- Obsah tvojej prace bude potrebný pri účtovnej uzávierke
- Ako fungujú procesy v prostredí back office a front office
- Vyriešiť všetky otvorené požiadavky ktoré sa vyskytnú na bankových výpisoch
Požadujeme
Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
- Pokročilú úroveň anglického jazyka (B2), pretože budeš denne komunikovať s kolegami a bankami
- Ak máš aspoň nejakú skúsenosť s účtovníctvom budt to tvojou výhodou
- Ekonomické vzdelanie s obsahom predmetu účtovníctvo
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111