HR ANALYTIK- LOZORNO

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak už máte skúsenosti s interným HR, bavil by Vás reporting a analýza HR dát znie pre Vás lákavo, čítajte ďalej.
Náplňou práce bude:
- Príprava a starostlivosť o oblasť odmeňovania pre Európu
- Vytvorenie kompenzačných štruktúr
- Dennodenná komunikácia s lokálnymi HR manažérmi
- Spolupráca s finančným oddelením
- Vytváranie analýz a reportov
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 2 roky skúsenosti v HR
- Plynulá úroveň anglického jazyka - denná komunikácia s kolegami v rámci Európy
- MS Excel- Pokročilá úroveň
- Veľmi silné analytické myslenie (analytická pozícia)
Benefity
Ak hľadáte spoločnosť, kde sa budete môcť rozvíjať po odbornej stránke a stať sa špecialistom vo svojom odbore, alebo Vás lákajú manažérske pozície, bude pre Vás táto pozícia správny smer. Spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch. Individuálny spôsob odmeňovania, príspevky na dochádzku a nízka fluktuácia je tiež veľkým benefitom. No a napriek tomu, že sa jedná o veľkú medzinárodnú spoločnosť nestratili rodinnú a príjemnú atmosféru - máme vyskúšané.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk