Prehodnoť platobné podmienky pre klientov spoločnosti!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš rok skúsenosti v oblasti financií alebo účtovníctva a máš chuť na niečo nové? Tak ako sa menia produkty alebo služby pre klientov spoločnosti je potrebné zmeniť aj ich cenu. Zodpovednosťou na tejto pracovnej pozícií je prehodnocovanie cenových podmienok pri jednotlivých klientoch.
Preto ak chceš pomôcť spoločnosti so správnym nacenením produktov pre klientov neváhaj a zašli nám svoj životopis.
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Prax na obdobnej pozícií minimálne 1 rok
- Výborné komunikačné a analytické zručnosti
- Ovládanie programu Excel (vlookup, hlookup, pivotky)
Benefity
- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Možnosti profesionálneho rastu
- Odborné a jazykové vzdelávanie
- Zaujímavý sociálny program
- 13. plat
Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111