Hľadáme šikovného účtovníka cestovných nákladov so ŠPANIELSKYM jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
980 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte plynulú znalosť angličtiny a aktívnu španielčinu, ekonomické vzdelanie alebo prax v oblasti účtovníctva, nájdite svoje uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti, ktorej meno rezonuje medzi veľkými hráčmi na trhu v oblasti automotive!
Čo budete robiť?
- aktívne spolupracovať s oddelením Travel and Expenses (cestovné náklady)
- kontrolovať finančnú dokumentáciu v interných systémoch
- procesovať cestovné náklady a reporty z pobočiek spoločnosti
- denne využívať anglický a nemecký jazyk
- participovať na finančných uzávierkach
- spravovať administratívu
- podporovať zamestnancov spoločnosti v otázkach finančného vyrovnania za cestovné náklady
Požadujeme
Hľadáme ľudí, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2 a španielskeho jazyka na úrovni C1
- Skúsenosť s účtovníctvom na ktorej koľvek čiastkovej pozícií ti bude výhodou
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Tímový hráč
Benefity
- Trinásty plat
- Jazykové kurzy
- Sick day
- Príspevok pri svadbe
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok pri okrúhlom jubileu
Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111