Hľadáme mzdových účtovníkov!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš aspoň ročnú skúsenosť s PAYROLL? Vyznáš sa v mzdovej agende a rád by si účtoval mzdy pre známu medzinárodnú spoločnosť?
Ak je táto oblasť pre teba zaujímavá, no zároveň v nej už máš skúsenosti, tak si prečítaj, čo by bolo tvojou náplňou práce.
Náplň práce:
- Kontrola vstupných údajov potrebných pre spracovanie miezd zamestnancov
- Zodpovednosť za správny a včasný výpočet miezd
- Práca v dochádzkovom systéme
- Príprava mesačných výkazov pre kontrolné úrady
- Interné a externé reportovanie, štatistické reporty
- Analýzy podľa požiadaviek nadriadeného
- Sledovanie legislatívnych zmien a ich následná aplikácia v spoločnosti
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledujúce kritériá tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!
- Minimálne 1 rok skúsenosti obdobnej pozícii s prípravou podkladov pre mzdy – ideálne skúsenosť z SSC
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť mzdovej legislatívy
- Príjemné vystupovanie, HR-ista telom aj duchom
- Vysoká miera samostatnosti, Precíznosť, Flexibilita
Benefity
- zdravotná starostlivosť
- životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- korporátna univerzita a knižnica
- anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- soplnkové dôchodkové sporenie -
- odmeny k výročiam
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111