PRÍPRAVÁR STAVEBNÝCH PROJEKTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Informatika - software, Stavebníctvo a reality, Architektúra
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za výber rozhodujúcich subdodávateľov a dodávateľov materiálov pre jednotlivé projekty
- Dohadovanie najvýhodnejších podmienok s dodávateľmi (cena, kvalita, čas dodania)
- Vyhľadávanie nových subdodávateľov
- Spoluúčasť pri realizácii celého projektu
- Vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácií projektov, následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
- Realizácia nadštandardov a klientských zmien
- Koordinácia projektovej dokumentácie
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie (stavebníctvo apod.)
- Prax v stavebníctve (pozemné stavby) min.10 rokov
- Prax na pozícii prípravára stavieb min. 5 rokov - PODMIENKA
- Znalosť slovenského trhu orientovaného na jednotlivé časti stavieb (elektrika, vzduchotechnika, elektromateriál apod.)
- Znalosť anglického jazyka výhodou
- Vodičský preukaz typu B
- MS Office (Word, Excel)
- CENKROS - pokročilý
- AutoCAD - základy
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Technické myslenie
- Samostatnosť
- Precíznosť
- Práca na SZČO alebo TPP
Benefity
- Zaujímavá práca v prosperujúcej developerskej spoločnosti
- Vnútropodnikové vzdelávanie (školenia, semináre, jazykové kurzy)
- Firemné akcie a teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321