ŠPECIALISTA INFORMAČNEJ BEZPEČNOSTI Junior aj Senior

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Vás práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá má na Slovensku svoj najväčší závod v rámci Európy ? Vedeli by ste sa predstaviť na pozícii- špecialista na informačnú bezpečnosť, ktorý by pôsobil ako komplexný bezpečnostný špecialista? Čo hovoríte na túto príležitosť práce v okolí Trnavy? Ak áno, tak nás neváhajte kontaktovať.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- monitoring bezpečnostných incidentov a zodpovednosť za ich riešenie,
testovanie, implementácia a ďalší rozvoj interných bezpečnostných systémov a nástrojov (SIEM, DLP),
- zodpovednosť za každodenné riadenie DLP (systém prevencie straty dát)
- pomocné systémy detekcie / prevencie narušenia prístupu, prístupové zoznamy
filtrovanie webového obsahu a e-mailov
- evidovanie operačných a bezpečnostných incidentov
- príprava a aktualizácia analýz, smerníc, predpisov a postupov v oblasti bezpečnosti IT systémov
- spolupráca pri vykonávaní bezpečnostných auditov a poskytovanie odporúčania na zmiernenie rizík
Požadujeme
- záujem o oblasť informačnej a kybernetickej bezpečnosti
- skúsenosti z oblasti informačnej bezpečnosti, IT infraštruktúry a Networkingu,
- skúsenosti s monitoringom bezpečnosti (SIEM) a prevenciou úniku dát (DLP)
- znalosť bežných protokolov ako SNMP, HTTP, HTTPS, SMTP, NTP, LDAP, Kerberos, RADIUS a FTP výhodou
- CISA, CISM sú veľkou výhodou
- plynulý anglický jazyk, slovom aj písmom, (B2), pretože ju budete využívať na dennej báze
- znalosť brány firewall- stredná úroveň znalostí
- znalosť IDS / IPS
- znalosť ochrany proti vírusom a filtrovanie obsahu
- skúsenosti s legislatívou v oblasti ochrany osobných údajov- vítané,
- rozhodnosť, silná situačná analýza a schopnosť pracovať nezávisle a v termínoch
zodpovednosť, lojálnosť, komunikatívnosť a argumentačné zručnosti
Benefity
- finančné aj nefinančné benefity
- školenia
- flexibilný pracovný čas
- možnosť HO
- preplácanie certifikátov
- možnosť cestovania
- medzinárodná spoločnosť s plne implementovanými procesmi
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111