Recepčná / Office manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na pozíciu Recepčná / Office manažéra hľadáme šikovnú komunikatívnu kandidátku, ktorá má drive, je rada v kontakte s ľuďmi a má proaktívny a zodpovedný prístup k práci.
Náplňou práce je:
- zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- uvítanie hostí (pozdrav, usadenie, ohlásenie návštevy)
- plánovanie pracovných ciest (rezervácie leteniek, hotelov, taxíkov)
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- triedenie pošty, faktúr a objednávok
- nahrávanie a evidencia faktúr v internom systéme
- komunikácia so správcom budovy, upratovacou službou alebo kuriérom
- evidencia dochádzok, návštev lekára a čerpania dovoleniek v dochádzkovom systéme
- asistentská podpora pre manažment spoločnosti
- príprava občerstvenia pre kolegov
- rezervácia zasadacích miestností, reštaurácií, taxíkov a pod.
- kontrola vybavenia a čistoty zasadacích miestností a kuchynky
Pracovna doba: 8.00 do 16.30 hod
Nástup : ASAP
Miesto výkonu práce : Bratislava - Rožňavská ulica, smer Shopping Palace, Zlaté Piesky
Prvá pracovná zmluva na dobu určitú - 1 rok
Stredne veľká spoločnosť - do 100 zamestnancov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícii PODMIENKOU
- Všeobecné počítačové znalosti (bežný užívateľ MS Office)
- Dobré komunikačné schopnosti
- Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- Dobré organizačné zručnosti
- Proaktívny prístup, drive
- Ochota pomôcť
Benefity
Spoločnosť ponúka:
- plne hradené stravné lístky
- jazykové kurzy
- masáže
- smoothies na pracovisku
- multisport kartu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk