Výrobný manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 400 - 3 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vynikajúca príležitosť pre VÝROBNÝCH MANAŽEROV z oblasti Automotvie. Ak si prirodzený líder so schopnosťou flexibilne riešiť vzniknuté situácie a problémy a si orientovaný na výsledky, potom je táto pozícia ako stvorená pre Teba.
Tvojou úlohou bude:
- komplexné riadenie a zabezpečenie plynulého chodu výroby
- riadenie výrobného tímu cca 300 ľudí
- spúšťanie výroby
- zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
- zodpovednosť za kvalitu produkcie
- neustále zlepšovanie výrobných procesov
- analýza a následné riešenie personálnych problémov
- vedenie a motivácia pracovného kolektívu
- zabezpečenie efektívnej komunikácie na pracovisku
Požadujeme
- technické vzdelanie
- aspoň 5 rokov skúseností vo vedení a plánovaní výroby ideálne v Aumotive spoločnosti
- znalosť procesov
- aktívna znalosť Anglického
Benefity
- bonusy vo výške 10%
- služobné auto
- flexibilný pracovný čas
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk