Python developer_projekt pre jadrovú elektráreň

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosť s Python 3 a nebojíš sa pracovať samostatne? Hľadám skúseného developera na vývoj desktop aplikácie pre testovanie systémov v jadrových elektrárňach.
Náplň práce:
- vývoj SW v Python 3 pre testovanie systémov v jadrových elektrárňach (ide o vývoj nového SW na základe už existujúceho v Python 2)
- vývoj GUI
- samostatná práca - na SVK budeš jediný zodpovedný za danú aplikáciu, budeš však spolupracovať s kolegami z Francúzska
- využívanie rôznych Python knižníc (najmä PyQt)
- práca na Linux platforme
Požadujeme
- aspoň 3 ročné profesionálne skúsenosti ako programátor
- pokročilé znalosti programovania v Pythone 3
- aktívna angličtina
Benefity
- finančné bonusy
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111