Inžinier procesnej kvality

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Informatika - software, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náplň práce:
- pravidelné vykonávanie hodnotenia prijatých akčných plánov
- podieľanie sa na príprave a/alebo aktualizácii interných noriem a procedúr
- riešenie incidentov vo výrobe po kvalitárskej/Procesnej stránke
- príprava kvalitárskej/Procesnej dokumentácie dokumentácie (control plans, inštrukcie, vizuálne pomôcky)
- zabezpečenie internej kvality výrobkov, spracovávanie dokumentácie o nezhodách
- určovanie ukazovateľov kvality a vyhodnocovanie ich plnenia
- zostavovanie plánov zlepšovania procesov na základe pripomienok a sťažností zákazníkov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- znalosť metodiky riešenia problémov a nástrojov kvality,
- základné znalosti o nástrojoch 6 sigma, black belt,
- potrebná znalosť systémov manažérstva kvality ISO 9001:2008,
- skúsenosť s vykonávaním auditov vítaná
- systémové myslenie, kreatívnosť, flexibilita, komunikatívnosť, technická orientácia, práca v tíme
- AJ na komunikatívnej úrovni
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk