PLC INŽINIER / APLIKAČNÝ INŽINIER - JADROVÉ ELEKTRÁRNE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujímajú Vás jadrové elektrárne? Viete čo je to jadrový reaktor, galvanický článok? Nie? Nevadí.
Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu APLIKAČNÉHO INŽINIERA.
Vašou pracovnou náplňou bude:
-verifikácia a validácia logických diagramov
- kontrola dizajnu, testovanie systému a softvéru na simulátore
- hodnotenie a prezentácia výsledkov testov
- zodpovednosť za dodržiavanie podmienok systému I&C
- plánovanie testov, stanovenie špecifikácií testov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie v oblasti - automatizácia, elektrotechnika, mechatronika, fyzika, informatika
- komunikatívna úrovneň anglického jazyka
- ochota cestovať pri príležitostných služobných cestách
- tímovosť, komunikatívnosť, inovatívnosť
Benefity
- flexibilná pracovná doba
- medzinárodná spoločnosť
- kariérny rast
- možnosť pracovať v zahraničí
- plne hradené stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111