Hľadáme šikovného HR generalistu!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného HR generalistu so zapálením pre HR oblasť.
Budete mať možnosť ovplyvňovať a zlepšovať HR procesy a byť súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
Hlavné zodpovednosti na pozícii:
- Poskytovanie aktívnej podpory pre implementáciu HR stratégií
- Podpora HR manažmentu v oblasti riadenia talentov a výkonnosti zamestnancov
- Účasť na rôznych HR projektoch
- Riešenie interných personálnych problémov a sťažností
- Spolupráca pri implementácii nových rozvojových programov a tréningov
- Príprava analýz podľa KPIs v HR oblasti
- Návrhy na zefektívnenie procesov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie ideálne v oblasti Ľudských zdrojov a personalistiky
- Plynulá znalosť anglického jazyka (denná písomná aj ústna komunikácia)
- Aspoň 2 ročná prax na obdobnej pozícii ideálne v zahraničnej výrobnej spoločnosti
- Veľmi vítané sú skúsenosti s recruitingom, vzdelávaním zamestnancov, nastavovaním odmien a pod.
- Nadšenie pre HR oblasť
- Komunikatívnosť
- Tímový hráč
- PC zručnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111