WINDOWS SERVER SPECIALIST (SCCM & SCOM)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Vás svet IT a Windows prostredie?
Ak áno, ponúkame novú pracovnú pozíciu ako WINDOWS SERVER SPECIALIST.
Čo bude Vašou náplňou práce?
- správa, podpora a rozvoj Windows serverov, cloud služieb (Azure) a infraštruktúry
- podieľanie sa na návrhu architektúry
- využívanie SCCM - na deployovanie a správu SW na serveroch
-podpora globálnych služieb a spolupráca s inými tímami v oblasti technológií ako sú AD, Office 365, Citrix, SQL, Systems Centre (SCCM & SCOM), VMware
- poskytovanie servisu a podpory
- spolupráca na globálnych projektoch
- technický SLA/OLA manažment, bezpečnostná kontrola externých poskytovateľov služieb
- správa E2E infraštruktúry & E2E Process Monitoring
Požadujeme
- profesionálne skúsenosti s administráciou Windows Serverov (aspoň 3 roky)
- skúsenosti so System Center (SCCM alebo SCOM)
- anglický jazyk min.(B2), slovom aj písmom
- skúsenosť s MS Azure Cloud veľkou výhodou
Benefity
-13. plat
- finančné benefity (môžu byť až do výšky 14. a 15. platu)
- sick days
- chillout zóna
- možnosť kariérneho rastu
- zmluva na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111