Senior procesný inžinier

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste precízny, rozhodný, presný a flexibilný? Myslíte tvorivo a inovatívne, viete pracovať samostatne a zodpovedne? Uplatnite svoje schopnosti v stabilnej medzinárodnej spoločnosti!
Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Senior procesný inžinier:
Vaše zodpovednosti:
- metodické a procesné riadenie procesných inžinierov
- technická podpora výrobných procesov
- zodpovednosť za zavádzanie nových technológií a technických riešení do praxe
- úzka spolupráca s materskou organizáciou a a dodávateľmi
- zavádzanie nových požiadaviek na proces na základe zákazníckych špecifikácií a noriem
- participácia pri zavádzaní nových projektov podľa APQP
- participácia pri PPAP dokumentácii
- tvorba FMEA analýz, kontrolných plánov
- správa dokumentácie výrobných nástrojov, montážnych prípravkov a iných procesných zariadení
Požadujeme
- min. 2 roky skúsenosti z oblasti procesného inžinieringu, znalosť metód a nástrojov procesov výroby
- znalosť produktového riadenia
- relevantná skúsenosť s vedením tímu
- skúsenosti s projektovým manažmentom
- výborné znalosti pri tvorbe analýzy rizík, FMEA analýz
- znalosti techník 8D, SPC, poka-yoke
- znalosť technického kreslenia, výkresovej dokumentácie, technických noriem, výrobných technológií
- samostatná a tvorivá osobnosť, flexibilita, presnosť, precíznosť
- komunikatívna znalosť anglického jazyka podmienkou!
Benefity
- motivujúce finančné ohodnotenie: základný plat + variabilné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- systém benefitov
- možnosť odborného vzdelávania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111