Hľadáme účtovníka pre REKONSILIÁCIU BANKOVÝCH ÚČTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš záujem o oblasť účtovníctva no nechceš robiť len jeden účtovný proces dookola a postupne chceš "pričuchnúť" aj k novým procesom? Máme pre teba príležitosť kde sa naučíš Ako sa účtujú bankové výpisy a zadavajú bankové platby. Samozrejme, a postupne budeš mať možnosť skúsiť aj iné oblasti v rámci oddelenia.
Na tejto zaujímavej pozícií sa stretneš s mnohými úlohami a naučíš sa:
- Pripravovať podklady z prostredia bankových platieb pre hlavného účtovníka
- Ako hľadať riešenia pri nezrovnalostiach v účtovníctve
- Obsah tvojej prace bude potrebný pri účtovnej uzávierke
- Ako fungujú procesy v prostredí back office a front office
- Vyriešiť všetky otvorené požiadavky ktoré sa vyskytnú na bankových výpisoch
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni (B2)
- Znalosť Excelu a skúsenosti so SAP sú výhodou
- Analytické myslenie
- Zodpovednosť, precíznosť, rozhodnosť, samostatnosť
- Flexibilita a tímovosť
Benefity
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111