ASSET MANAGEMENT - ŠPECIALISTA INTEGRITY DÁT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite jedinečnú šancu pracovať v oblasti financií v tíme Asset Management na pozícii Špecialista integrity dát.
Vašou hlavnou náplňou bude:
- práca s databázou portfólia investičných produktov
- analýza a úprava záznamov bezpečnostných súborov pre podporu činnosti obchodu
- správa data integrity kontroly na zabezpečenie kvality údajov
- mesačné kontroly integrity dát pre výnosy, účtovné hodnoty spravovaných cenných papierov.
- koordinácia procesu tvorby portfólia na základe špeciálnych systémov
- riadenie procesov porovnávanie údajov a stanovenie ich frekvencie
- mapovanie dátového toku procesu - vrátane obchodovania, prevádzky, financovania a rizík
- riešenie nezrovnalostí investícii
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- znalosť a motiváciu pracovať v oblasti finančných trhov a investícií
- prax v oblasti účtovníctva, finančných analýz alebo bankovníctva
- aktívnu znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- znalosť balíka MS Office najmä Excel (kontingenčné tabuľky)
- Flexibilitu
- Precíznosť
- Schopnosť rýchlo sa učiť
Benefity
- Ročné finančné bonusy
- Priestor pre profesionálny rozvoj
- Jazykové kurzy
- Team buildingy
- Extra dovolenka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111