FINANČNÉ ANALÝZY A REPORTING

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa súčasťou dynamického tímu analytikov a nazrite do výplatných pások "salesákov".
Náplň práce:
- Vypočítavanie variabilných zložiek miezd predajcov v rámci regiónu EMEA
- Zodpovednosť za včasnosť spracovania
- Kontrola výpočtu a prípadné riešenie problémov pred odoslaním podkladov na mzdové oddelenie
- Komunikácia s finančným, mzdovým a predajným oddelením
- Práca s internými nástrojmi a systémami
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- 2 ročná skúsenosť v oblasti analýz alebo reportingu
- Pokročilá úroveň anglického jazyka- komunikácia v rámci tímu, inými pobočkami
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Analytické myslenie, orientácia na detail, vynikajúce prezentačné schopnosti
Benefity
Benefity budú prezentované spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111