REFERENT NÁKUPU

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou mladého, menšieho kolektívu, ktorý k sebe hľadá kolegu/kolegyňu na pozíciu Referent nákupu pre Švajčiarsku spoločnosť zaoberajúcu sa vývojom a výrobou váhovej techniky.
Vašou úlohou bude:
- telefonická a emailová komunikácia s obchodnými partnermi v anglickom a slovenskom jazyku
- vyhľadávanie dodávateľov tovarov, služieb a výrobných prostriedkov
- operatívny nákup tovarov a služieb
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- príprava reportov a zhotovovanie dokumentov pre zasielanie tovaru do štátov EÚ a do Švajčiarska
- práca s interným informačným systémom
- manažment skladu, zodpovednosť za inventúry
- administratívne práce spojené s vybavovaním dennej agendy
Požadujeme
- potrebná prax v obchodných činnostiach/ nákupca, logistik
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
- anglický jazyk na úrovni min. B2
- znalosť nemčiny alebo francúzštiny výhodou
- základy podvojného účtovníctva
- samostatnosť a schopnosť rýchlo sa učiť
Benefity
- veľká flexibilita v rámci pracovnej doby
- možnosť využívať cudzí jazyk na dennej báze
- motivujúce platové ohodnotenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk