FINANČNÝ CONTROLLING

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovná príležitosť pre skúsených "kontrolerov".
Náplň práce:
- Príprava a reportovanie mesačných indikátorov
- Mesačné analýzy likvidity a úrokových sadzieb
- Zodpovednosť za spracovanie kvartálnych a rozpočtových prognóz
- V spolupráci s manažmentom možnosť zlepšovania už existujúcich reportingových nástrojov
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 2 roky skúseností s finančným controllingom
- Pokročilá znalosť anglického jazyka
- Pokročilá znalosť MS Excel
Vhodný kandidát by taktiež mal mať analytické myslenie a zvládať prácu pod stresom a vedieť sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu.
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111