Inžinier údržby pre motoráreň

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 150 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Medzinárodná automotive spoločnosť hľadá špecialistu na pozíciu Inžinier údržby:
Vašou úlohou bude:
- zabezpečovať údržbu a opravu výrobného / nevýrobného oddelenia
- zabezpečiť plynulý chod výroby
- organizácia a koordinácia tímu technikov údržby
- príprava návrhov projektov údržby a riadenie realizácie projektov
- vyhodnocovanie, analyzovanie a uzatváranie výsledkov údržby opráv, prestojov, spotreby náhradných dielov
- spolupráca s dodávateľmi pri spúšťaní technológií
- práca na jednu zmenu
Požadujeme
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť z oblastí mechanických a elektrických častí
- prax vo výrobnom procese alebo údržbe zariadení výhodou
- pracovitosť a manuálna zručnosť
- znalosť PLC (Siemens, Allen Bradley) – vyhodou
- praktické skúsenosti z automobilového priemyslu alebo iných strojársky zameraných spoločností
- práca so systémom SAP
Benefity
- vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
- dochádzkový bonus podľa stanovených kritérií
- odmeňovací systém porovnateľný s konkurenciou
- zabezpečenie dopravy v rámci žilinského kraja
- zľavy na nákup automobilov značky spoločnosti
- zaujímavý sociálny program
- práca s najmodernejšími technológiami
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk