Projektová podpora

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš záujem o projektový manažment, no doteraz si nemal možnosť nabrať dostatok skúseností? Náš klient hľadá niekoho, kto sa stane projektovou podporou. Tvojou úlohou bude kontrolovať aby každá etapa prajektu prebehla plynule.
Ako podpora projektu budeš riešiť nasledovné úlohy:
- Budeš vytvárať prezentácie pre konkrétne oblasti projektu
- Sledovanie časových plánov pomocou programu MS Project
- Komunikácia s projektovými vedúcimi v rámci celého koncernu
- Riešenie nezrovnalostí v rámci projektu (zlá dodávka materiálu, zmeny atď.)
- Stretneš sa s s celým výrobný procesom produktu
- Odkontroluješ potrebné certifikácie a zapracuješ do interného systému
Požadujeme
A aké zručnosti očakáva u projektovej podpory?
- Ako vhodný kandidát musíš vedieť plynule komunikovať v ANGLICKOM jazyku na úrovni (B2), aby si vedel vysvetliť situáciu kolegom v celom koncerne
- Predpokladome, že už si sa stretol s projektovým manažmentom alebo máš záujem o túto oblasť
- Ak máš kurz z projektového manažmentu bude to tvojou výhodou
- Softvér MS Project bude súčasťou tvojej dennej práce, preto bude super ak si sa s ním už oboznámil
- V programe MS Excel sa už vieš orientovať a matematické funkcie zvládneš bez problémov
- Máš analytické myslenie
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity:
- 13ty a 14ty plat
- Týždeň dovolenky navyše
- Príspevok na DDS
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111