TEAM LEADER PRE SERVISNÝCH TECHNIKOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Veda a výskum
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 200 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva - obrábacie stroje, ktorá sa nachádza priamo v Bratislave hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu TEAM LEADER FIELD SERVICE.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Vedenie, motivácia a zvýšenie efektívnosti tímu servisných technikov v rámci východnej Európy
- Plánovanie a koordinácia 15 členného tímu - tak aby bolo zabezpečené, že správny technik je na správnom mieste
- Zabezpečenie nástrojov a náhradných dielov pre svoj tím
- Komunikácia so zákazníkmi - emailovo alebo telefonicky
- Analýza a riešenie problémov
- Zodpovednosť za odstraňovanie porúch a zabezpečenie efektívnosti práce
- Zvýšenie predaja zariadení
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo
- skúsenosti s vedením tímu ľudí
- analytické schopnosti, logické myslenie
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
Benefity
ziadne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111