FIREMNÝ PRÁVNIK/COMPANY LAWYER

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Právo a legislatíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 150 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Našim zákazníkom je jeden z najväčších svetových výrobných spoločností. Do svojho závodu v Žilinskom krajii hľadajú pracovníka na pozíciu Firemný právnik.
Náplň práce:
- zabezpečenie právneho poradenstva v rámci spoločnosti aj voči externým partnerom
- vystupovanie v mene spoločnosti v prípade právnych záležitostí
- vykonávanie potrebných právnych úkonov
- zabezpečenie potrebnej právnej dokumentácie, jej vypracovanie, spravovanie a evidencia
- poskytovanie právneho poradenstva v oblasti pracovného práva a obchodného práva
- úzka spolupráca s vedením spoločnosti
- zabezpečenie chodu právneho oddelenia v rámci spoločnosti
Požadujeme
- VŠ právnická fakulta / pracovné alebo obchodné právo/
- prax v oblasti práva výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka
- komunikačné a prezentačné zručnosti
Benefity
- Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
- Dochádzkový bonus podľa stanovených kritérií
- Odmeňovací systém porovnateľný s konkurenciou
- Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského kraja
- Zľavy na nákup automobilov značky spoločnosti
- Zaujímavý sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk