Recruiter

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Recruitera! Si tu?
- Organizácia náborov nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti
- Inzerovanie voľných pracovných miest v printových a online médiách
- Samostatná realizácia výberových konaní
- Práca s databázou kandidátov, výber a kontaktovanie vhodných kandidátov
- Komplexná starostlivosť o lízingových zamestnancov, poskytovanie poradenstva
- Aktívna príprava a komplexné vedenie personálnej agendy - nástupy, výstupy zamestnancov - pracovné zmluvy, dodatky, adaptačný proces, skončenie PP
- Administratívna podpora HR oddeleniu
Čaká Ťa nový tím kolegov !
Požadujeme
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Min. 3 roky praxe v oblasti HR so skúsenosťami vo výrobnej spoločnosti
- AJ na úrovni B1, alebo Francuzstina na urovni B1
- prax vo výrobnom závode je veľkou výhodou
Benefity
- štvrťročné odmeny
- dochádzkový bonus vo výške 60€/mes.
- príspevok na dopravu už od 10 km
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu do výšky jeden až jeden a pol násobku mesačnej mzdy
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- spoločensko-športové podujatia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321