ACCOUNT MANAGER WITH ITALIAN

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s účtovaním AP alebo AR, ale chceli by ste viac komunikovať? Potom čaká táto príležitosť iba na Vás.
A čo bude náplňou práce?
Budete vystupovať ako hlavný kontaktný bod pre obchodníkov z taliansky a/alebo anglicky hovoriacich krajín so zámerom budovania silných obchodných vzťahov a vzájomnej dôvery. Vašou náplňou bude hlavne riešenie vzniknutých problémov spojených s pozastavenými alebo chybnými dodávkami tovaru.
Na základe faktúr budete musieť zistiť vzniknutú chybu a vedieť ju napraviť.
Máte možnosť ovplyvniť procesy a prísť s vylepšeniami, ktoré by boli prospešné pre obchodníkov a celkovú spoluprácu.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Aspoň 2 ročná skúsenosť na oddelení AP alebo AR alebo v logistike
- Pokročilá a plynulá úroveň anglického a talianskeho jazyka- každodenná komunikácia
- Pokročilá znalosť MS Excel (v/hlookup, pivot tables)
- Komunikatívnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú prezentovaní spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111