PROJEKTOVÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na pozícii TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTOV.
Vašou náplňou práce bude:
- Technická podpora pre obchodný tím
- Príprava cenových ponúk (technologické celky a náhradné diely)
- Špecifikácia vhodných technológií a náhradných dielov pre zákazníkov
- Starostlivosť o zákazníkov (technická podpora-špecifikácia )
- Návrh technologických celkov vlastnej výroby a subdodávok
- Príprava a kompletizácia výkresovej a projektovej dokumentácie
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru
- Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý
- Znalosť AutoCAD alebo Solid Works PODMIENKOU
Benefity
Spoločnosť má tiež vo svojom portfóliu zaujímavý balíček benefitov:
- Príspevok na dopravu
- Flexibilná pracovná doba
- Zázemie americkej spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111