Vedúci údržby

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného vedúceho údržby do Nového mesta nad Váhom.
Vašou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za údržbu a technický stav strojového parku a technológií
- Zodpovednosť za plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby v úzkej spolupráci s plánovaním výroby
- Navrhovanie riešení vedúcich k zlepšovaniu technického stavu strojov a budov
- Vedenie oddelenia údržby
- Príprava rozpočtu a sledovanie efektívneho využívania
- Spolupráca s externými spoločnosťami ohľadom zabezpečenia odborných prác, dopytovanie náhradných dielov, vyhodnocovanie cenových ponúk
Požadujeme
- Technické vzdelanie
- Skúsenosti na vedúcej pozícii v oblasti údržby
- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Komunikačné zručnosti
- Proaktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk