System Engineer/ Team Leader (Azure, O365)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 400 - 3 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadám skúseného operation engineera so záujmom viesť menší tím! Príležitosť pre všetkých, ktorý sa nechcú vzdať technickej práce ale taktiež by sa radi dostali bližšie k manažmentu.
Budeš sa podieľať na správe infraštruktúry a sietí a taktiež viesť kolegov (5-6 členný tím)! Ide o internú infraštruktúru v SW s pobočkami v rôznych krajinách.
Spravovať budeš MS systémy - najme Azure a O365.
Tvojou zodpovednosťou bude aj supervízia Service desku a samozrejmá je aj spolupráca s ostatnými tímami (najmä security). Veľa budeš komunikovať aj s IT manažérom.
Požadujeme
- pokročilé skúsenosti s administráciou cloudu (ideálne Azure)
- skúsenosti s Office 365
- základy správy sietí
- skúsenosti s vedením tímu
- aktívna angličtina
Benefity
- 5 dní dovolenky navyše
- sickday
- príležitostný home-office
- finančná pomoc pri presťahovaní sa kvôli práci
- PN preplácaná nad rámec zákona
- jazykové kurzy
- možnosť vybrať si z množstvo finančných príspevkov
- firemné aktivity a teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111