C# Backend Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti a staňte sa súčasťou úspešného tímu nášho klienta.
- Budete sa podieľať na vývoji projektov zameraných na migrácie e-mailov, PST súborov.
- Rozvíjať skúsenosti v Scrum tíme a prispievať novými myšlienkami či technológiami k zýšeniu spokojnosti zákazníka.
- Podieľať sa na riešení problémov spojených so zákazníckymi požiadavkami.
Požadujeme
- C# - pokročilý
- SQL – pokročilý
- .NET – pokročilý
- Microsoft SQL Server - základy
- Chuť rozvíjať skúsenosti v rámci technológií Microsoft
- Schopnosť pracovať v scrum tíme
Benefity
- 25 dní dovolenky/ aj pre mladších ako 33 rokov
- možnosť Home office 3 dni v týždni/ podľa dohody
- platené voľno na narodeniny zamestnanca
- pružná pracovná doba
- príspevky na dôchodkové fondy
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- možnosti odreagovania sa v práci/ ping-pong, šípky, stolný futbal
- ročné firemné retreat v zahraničí
- podpora stálych zamestnancov/ certifikácie
- jazykové kurzy
- referral bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk