VAT MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 700 - 3 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovná príležitosť pre daňového konzultanta, ktorý by rád začlenil do svojej práce aj vedenie malého tímu, ktorý nastavuje systémové procesy v súvislosti s DPH.
Náplň práce:
- Vedenie malého tímu DPH špecialistov
- Koordinácia projektov súvisiacich s kvalitou DPH dát
- Podpora iných projektov súvisiacich s nepriamymi daňami v regióne EMEA
- Riadenie a zlepšovanie DPH procesov
- Analýza a následná implementácia relevantných legislatívnych zmien v oblasti DPH
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 4ročná skúsenosť z daňového konsultingu a s nepriamymi daňami
- Skúsenosti s nastavovaním systémov alebo prácou na projektoch
- Znalosť DPH zákonov- slovenských alebo medzinárodných
- Plynulá, komunikatívna úroveň anglického jazyka
- Pokročilá znalosť SAP a MS Excel
- Skúsenosť s vedením ľudí je výhodou
- Komunikatívnosť, proaktivita a silná orientácia na riešenie problémov
Benefity
Fixed benefits:
13th Salary
Language Courses
Chèque Déjeuner Dining coupon
Vitamin Program
Coffee Program
Flu Vaccination
Wedding Allowance
Child Birth Allowance
Jubilee Allowance
Workplace massages
others in PPT
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111