SALES ACCOUNT MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Dáta, čísla a systém sú súčasťou tvojej DNA ? Ale zároveň rád komunikuješ a si v strede diania ? Ak áno, pošli nám svoje CV ešte dnes !
Náplňou práce je:
- Príprava obchodných dokumentov
- Príprava cenových ponúk
- Získavanie, overovanie a spracovanie zákazníckych údajov v internom systéme
- Vytváranie zákazníckych profilov v internej databáze
- Analyzovanie aktivít zákazníkov v MS Excel
- Aktívna spolupráca s obchodníkmi ako aj inými oddeleniami
- Administratívna podpora obchodného oddelenia
Nástup: ASAP
Lokalita: širšie centrum Bratislavy
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Predchádzajúca skúsenosť v administratíve
- VŠ vzdelanie
- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2 - budeš denne komunikovať v angličtine, dokumenty ako aj interný systém sú taktiež v angličtine
- Pokročilá znalosť MS Excel a motivácia s týmto programom pracovať
- Proaktívnosť - schopnosť navrhnúť riešenia, byť aktívny pri komunikácii, obrátiť sa na kolegov, schopnosť efektívne spolupracovať
- Orientácia na detail a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť zmenám
- Tímový duch, spolupráca je základ
- Základná technická znalosť je viac než vítaná
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Ročné bonusy
- Flexibilny pracovný čas
- Jazykové kurzy
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122