EXPERT NA BANKOVÉ ZÁRUKY, PLATOBNÝ STYK A ÚVERY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 250 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s bankovým sektorom, ale nechcete pracovať v banke? Ak máte navyše pracovné skúsenosti s back office činnosťami a ste komunikatívny, táto pozícia môže byť práve pre Vás!
Náplň práce:
- Koordinácia platobného styku a úverov
- Komunikácia s bankami ohľadne dohadovania bankových záruk
- Poradenstvo firmám
- Účtovanie v rámci treasury
Požadujeme
- Minimálne 3-ročná skúsenosť s back office a bankovníctvom
- Skúsenosti s platobným stykom a bankovými zárukami
- Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni- pravidelná komunikácia so zahraničím
- Komunikatívnosť a odolnosť voči stresu
- Skúsenosť s vedením tímu je výhodou
Benefity
- Vzdelávací systém
- Príjemné pracovné prostredie
- Silné meno spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111