REGIONAL FINANCIAL CONTROLLER-SENIOR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 700 - 2 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste skúsený finančný kontroler a nevadilo by Vám občasné cestovanie? Ak by ste chceli mať "pod palcom" 3 krajiny, táto pozícia Vám to umožní a ponúkne mnoho rôznych úloh.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za controlling 3 regiónov
- Finančné a iné analýzy- profit, obrat, cenotvorba
- Reporting, budgeting podľa IFRS
- Risk management- implementácia a monitorovanie interných procesov
- Zodpovednosť za dodržiavanie lokálnych daňových zákonov
- Spolupráca na interných aj externých auditoch
- Spolupráca na implementácií nových systémov
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- 10 rokov skúseností s finančným controllingom
- Znalosť slovenských aj českých účtovných štandardov
- Skúsenosť z oblasti obchodu (nákup, predaj) alebo rýchloobratkového spotrebného tovaru je podmienkou
- Pokročilá úroveň anglického jazyka
- Znalosť MS Excel- kontingenčné tabuľky
- Znalosť SAP je výhodou
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií/ účtovníctva/ daní a pod.
- Analytické zmýšľanie, zameranosť na detail a zvládanie stresu sa Vám zíde
- Ochota cestovať- cca 25%
Uvádzaný plat je na spodnej hranici a može byť vyšší v závislosti od Vašich skúsenosí a kvalifikácií.
Benefity
Spoločnosť ponúka finančné aj nefinančné benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk