Analytik nefinančnej rizikovosti

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti z oblasti nefinančnej rizikovosti? Tak si na správnom mieste! Hľadáme špecialistu, ktorý veľmi dobre pozná prostredie nefinančnej rizikovosti.
A prečo by si sa mal/a rozhodnúť pre túto pracovnú pozíciu? Pretože budeš...
- denne využívať svoje skúsenosti v oblasti nefinančnej rizikovosti z oblasti Key Control Testingu
- koordinovať testovanie rizikovosti pobočiek spolu s testermi
- svojimi doterajšími skúsenosťami prispeješ k usmerneniu tímu testerov
- aktívny pri vypracovaní metodológie pre testovanie
- monitorovať samotných testerov a reportovať vašu spoločnú prácu
- implementovať kontrolné štandardy
Takže pustíš sa do hodnotenia nefinančnej rizikovosti v medzinárodnej spoločnosti?
Požadujeme
Ak si sa rozhodol pre túto pozíciu predpokladáme, že máš nasledovné znalosti:
- minimálne 1,5 roka skúseností na obdobnej pozícií v oblasti nefinančnej rizikovosti
- anglický jazyk na úrovni C1, pretože so svojimi kolegami budete komunikovať hlavne v tomto jazyku
- máš ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- dokážeš sa zamerať na detaily
- si komunikatívny a nebojíš sa povedať svoj názor kolegom s rôznou senioritou
- nebude ti prekážať ak budeš musieť z času na čas odcestovať
Benefity
- Sick days
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk