PROCESNÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- podpora pri zavádzaní nových technológii a technických riešení v oblasti evolventného ozubenia
- spolupráca pri výbere dodávateľov, špecifikácii strojov a ich zaradení do výroby
- účasť pri zavádzaní nových projektov podľa APQP (štúdia vyrobiteľnosti, návrh a realizácia kontrolných prípravkov a procesných zariadení),
- nastavenie nových procesov vo výrobe a kontrola už existujúcich za účelom ich optimalizácie z pohľadu ergonómie, efektívnosti a kvality.
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami (údržba, kvalita, výroba)
Požadujeme
- anglický jazyk - aktívne, nemecký jazyk – výhodou.
- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti strojárstva.
- min. 3 ročné skúsenosti na rovnakej/obdobnej pozícii.
- znalosti v oblasti evolventného ozubenia
- znalosti systémov a štandardov kvality ( TS 16949, SPC, FMEA, ISO 14001)
- základy práce s AutoCADom.
- ochota frekventovane cestovať.
Benefity
- príspevok na cestovné
- garantovaný 13.plat
- balíček benefitov v oblasti športu, zdravia, relaxu
- odmeny na základe výsledkov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk