Administratívna podpora pre Key Account tím

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujíma ťa administratíva a chcel by si byť posilou pre Key account tím? V tom prípade máme pre teba zaujímavú pozíciu, ktorej náplňou práce je:
- Podpora Key Account tímu
- Spracovávanie objednávok v internom systéme
- Príprava prezentácií pre členov tímu
- Komerčné plánovanie
- Zakladanie vendor účtov
- Ad-hoc úlohy od členov Key Account tímu
- Komunikácia s rôznymi oddeleniami v rámci spoločnosti
Kontrakt na 1 rok s možnosťou predĺženie - zástup za MD.
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Min. 6 mesiacov skúsenosť v oblasti Customer Support
- Skúsenosť z korporátneho prostredia výhodou
- Anglický jazyk na úrovni B1 - mierne pokročilý - skôr písomná komunikácia
- Skúsenosti so SAP programom výhodou
- Znalosť MS Office
- Technické myslenie, technická zdatnosť
- Analytické myslenie
Benefity
Medzinárodná renomovaná spoločnosť ponúka širokú škálu pekných benefitov:
- 13. a 14. plat
- Flexibilný pracovný čas
- Dovolenka navyše
- Plne hradené stravné od zamestnávateľa
- Možnosť kariérneho rastu a tréningový program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122