MS SQL Server DBA Viedeň

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislava, Rakúsko
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 500 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
-Údržba Cluster Server prostredia vratane storage, OS a DB engine- nadstavenie, upgrady, patche, disaster recovery testy atď...
-3rd lvl support Cluster Server databaz/aplikacii
-Query optimization, database tuning, coding triggers, complex Views, indexes a stored procedures
-Support a údržba dwh pomocou ssis, ssrs a ssas
Požadujeme
-Minimálne 3 ročná skúsenosť MS SQL administratívy
-Tvorba tzv. "high volume, mission critical, data-driven" aplikácii v SQL veľkou výhodou
-Skúsenosti s optimalizáciou vo veľkoobjemových záťažových prostrediach, SAN storage, clustering, mirroring, backup atď...
-Data model design a DDL
-SSIS, SSRS, SSAS
-Skúsenosti s inými RDBMS alebo NoSQL databázami
-Záujem o DevOps, automatizácie, cloud
Benefity
-možnosť finančných bonusov na základe skúseností a výkonu
-príspevok na životné poistenie
-parkovacie miesto (pri dochádzaní z BA)
-rôzne bonusy a benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk