Quality manager

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Galanta
Automobilový priemysel, Iné, Manažment, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 800 - 3 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako MANAŽÉR KVALITY.
Vaše hlavné úlohy:
- zodpovednosť za kvalitu vo všetkých fázach - definovanie politiky kvality, spracovanie plánov kvality, dodržiavanie kvalitatívnych noriem (vstupná kontrola kvality, procesná kontrola kvality a výstupná kontrola kvality)
- vedenie, motivovanie, rozvoj oddelenia kvality
- zodpovednosť za rozpočet oddelenia
- zodpovednosť za implementáciu požiadaviek ISO TS 16949 a špecifických požiadaviek zákazníka a legislatívnych požiadaviek
- zodpovednosť za implementáciu a rozvoj systému kvality, navrhovanie možností jeho zlepšenia
- príprava reportov a analýz a ich prezentácia na úrovni vedenia spoločnosti
- zodpovednosť za implementáciu nápravných opatrení FMEA, aktívny člen tímu FMEA
- realizovanie interných auditov výrobkov
- spolupráca pri vypracovávaní technických procesov z hľadiska kvality produkcie
- zodpovednosť za riešenie reklamácií v súlade s požiadavkami zákazníka
- vykonávanie interných auditov
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať nasledovné požiadavky:
- skúsenosti na vedúcej pozícii v oblasti manažmentu kvality v automobilovom priemysle
- technické vzdelanie, VŠ vzdelanie technického smeru /manažérstvo kvality/ výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou!
- aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou
- znalosť QMS štandardov /ISO, IATF, VDA/
- znalosť nástrojov kvality
- znalosť technológie spracovania plastov výhodou
- veľmi silné manažérske a komunikačné schopnosti
- tímová osobnosť, schopnosť motivovať pracovníkov
- odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať
- schopnosť samostatne riadiť a viesť tím empatickým spôsobom
Benefity
- služobné auto
- flexibilný pracovný čas
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk