Máš technické vzdelanie a vieš čo je CorelDRAW? V tom prípade hľadáme práve TEBA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárstva, hľadáme kandidáta s technickými skúsenosťami, ktorý ovláda grafické programy.
Tvojou náplňou práce bude:
- Spracovanie technických dokumentov - príprava a archivácia dokumentov, príprava manuálov
- Dohliadanie, upravovanie, preklad etikiet a podkladov podľa európskych bezpečnostným noriem a pravidiel
- Podpora a komunikácia so servisným a obchodným tímom
- Administratívna práca
- Kvalitné vstupné zaškolenie
Požadujeme
Si vhodný kandidát, ak spĺňaš nasledovné kritéria:
- Stredoškolské alebo vysokoškolské technické vzdelanie
- Skúsenosti a znalosti s programom CorelDRAW PODMIENKOU
- Znalosť MS Office, predovšetkým MS Excel na používateľskej úrovni PODMIENKOU
- Skúsenosti s programami Corel Photo Paint, FrameMaker a SAP VÝHODOU
- Znalosť ANGLICKÉHO jazyka (B2) - každodenná komunikácia
- NEMECKÝ jazyk na mierne pokročilej úrovni - VÝHODOU
Benefity
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Zamestnanecké výhody
- Možnosť kariérneho rastu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122