PROCESNÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme PROCESNÝCH INŽINIEROV = ASAP!
Náš klient rozširujeme tím a preto ak sa pokladáš za príjemného a zdravo-sebavedomého človeka, ktorý sa vie nadchnúť pre prácu v procesoch, potom sa určite ozvi ! Čakajú ťa nasledovné činnosti:
- starostlivosť o existujúce procesy pre montážne linky
- optimalizácia procesov na montážnych liniek
- analýza problémov v procese a navrhovanie riešení
- vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov
- zavedenie novej technológie do procesu
- rozdelenie montáže na jednotlivé operácie, tvorba návrhu logistiky dodávok na montážne linky
- reporting
Požadujeme
- SŠ (technický smer)
- skúsensoti s výrobnými procesmi
- analytické myslenie
- nadšenie pre tímovú prácu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321