Project Program Management Advisor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Informatika - software, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.
- Zodpovednosť za aktívny kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi
- Podpora predaja produktu Resale and Recycling poskytovaných zariadení
- Zastrešenie komplexného procesu projektu
- Komunikácia s internými oddelaniami v spoločnosti
- Práca s internými nástrojmi a systémom
- Podpora a koordinácia predajného teamu
- Reporting
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Aktívna znalosť anglického jazyka (level B2/C1)
- Predchádzajúca skúsenosť z podobnej pracovnej pozície
- Výhodou je predchádzajúce pôsobonie v oblasti IT/Sales
- Samostatnosť
- Orientácia na zákazníka
Benefity
Svojim zamestnancom ponúkajú širokú škálu benefitov:
- Fitness centrum priamo v budove (1,66 eur)
- Teambuilding rôzneho druhu Deň detí, dni otvorených dverí, prednášky s lídrami spoločnosti a mnohé iné
- 2 kaviarne priamo v budove a moderná jedáleň
- Dobrovoľnícke činnosti (spolupráca s mnohými mimovládnymi organizáciami alebo detskými domami) teambuilding
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk