Chceš cestovať a programovať? Príležitosť pre JAVA developerov (junior - senior)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Ťa cestovanie a hľadáš spôsoby ako to zladiť s prácou? Toto môže byt príležitosť ako spoznať nové krajiny a kultúry popri práci!
Na tejto pozícii budeš pracovať v konzultačnej spoločnosti na projektoch pre klientov vo finančnej oblasti.
Projekty:
- vývoj SW na mieru podľa požiadaviek klienta
- vývoj rôznych aplikácii: napr. platobné systémy, core banking, systémy pre wealth management a pod.
- programovanie nových riešení a ich nasadenie - nie je potrebné venovať sa následnej údržbe
Technológie:
- na BE sa vždy využíva Java EE
- FE - Angular/React
- testovanie: Selenium WebDrive
- ďalšie záleží od typu projektu
Cestovanie:
- miera cestovania záleží od projektu - sú projekty, kde je potrebné cestovať na dlhšie obdobie (4 - 8 týždňov v Ázii) nasledované dlhším odobím práce v BA; na iných projektoch môže byť cestovanie pravidelnejšie (napr. každý týždeň 2 dni vo Viedni)
Požadujeme
- aspoň ročné profesionálne skúsenosti ako Java developer
- skúsenosť s vývojom enterprise aplikácií
- ochota cestovať
- aktívna angličtina
Benefity
- finančné bonusy
- možnosť vzdelávania podľa vlastného výberu (externé aj interné)
- 25 dní dovolenky
- neobmedzené sicdays
- 100% preplatená PN
- príležitostný home-office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111