MANAŽÉR PROJEKTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme kandidáta skúseného v riadení/koordinácii projektov v oblasti výrobných procesov.
Vašou úlohou bude najmä:
- Koordinácia interných zdrojov a tretích strán / dodávateľov pre bezchybné vykonávanie projektov
- Zodpovednosť za doručenie všetkých projektov včas a v rámci stanoveného rozpočtu
- Rozvíjanie projektu zapojením všetkých príslušných zainteresovaných strán a zabezpečenie technickej uskutočniteľnosti
- Zabezpečenie dostupnosti a pridelenia zdrojov
- Vypracovanie podrobného plánu projektu pre sledovanie progresu
- Aplikácia rizikového manažmentu s cieľom minimalizovať riziká projektu
- Vytváranie a udržiavanie vzťahov s dodávateľmi
- Vytváranie komplexnej projektovej dokumentácie
- Reportovanie manažmentu
Požadujeme
- VŠ technické vzdelania
- Skúsenosti s TPM
- Znalosť štíhlej výroby
- Znalosť metodológie (FMEA,PDCA,Six Sigma)
- Skúsenosti s vedením pracovného tímu
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (slovom i písmom) min.B2
- Výborné komunikačné schopnosti
- Silná orientácia na výsledky
- Techniké myslenie
- Tímový hráč
Benefity
- Perspektívna práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Interné vzdelávanie (jazykové kurzy apod.)
- Príspevok na dopravu
- Bohatý sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk