Pracuj ako PROPERTY MANAGER na čiastočný úväzok

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality, Architektúra
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti v oblasti stavebníctva? Chcete pracovať pre medzinárodnú developerskú spoločnosť? Hľadáte part-time job s časovou flexibilitou? Je tu ideálna príležitosť. Pracujte ako PROPERTY MANAŽÉR.
Čo bude Vašou pracovnou náplňou?:
- Starostlivosť o súčasných zákazníkov
- Správa budov
- Kontrola a riadenie Facility Managementu
- Podieľanie sa na tvorbe tendrov a výbere dodávateľov
- Riešenie poistných udalostí, riešenie živelných situácií
- Obhliadky nehnuteľností
- Práca v teréne
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Vzdelanie v oblasti stavebníctva
- Predchádzajúce skúsenosti na pozícii Facility Manager alebo Property Manager
- Skúsenosť s komunikáciou s klientmi VÝHODOU
- Skúsenosť s tvorbou tendrov a výberom dodávateľov VÝHODOU
- Samostatnosť, disciplinovanosť
- Ochota učiť sa
- Ochota cestovať (Bratislavský kraj)
- Vlastné vozidlo (preplácané)
Benefity
- Časová flexibilita (ako si to zariadiš, tak to budeš mať)
- Mentorovanie od skúseného kolegu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk