Sales Manager - Medzinárodné vzdelávanie

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod, Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Už si navštívil Spojené Kráľovstvo? Láka ťa Kanada? A tvojim snom je navštíviť Austráliu či Čínu?
Baví ťa cestovať krížom krážom, angličtinu máš v malíčku a máš obchodného ducha? Tak potom hľadáme práve teba na pozíciu SALES MANAŽERA.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- starostlivosť, komunikácia, stretnutia, rozvoj existujucich vztahov
- podpora Sales oddelenia
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- prezentovanie produktov a služieb spoločnosti potenciálnym partnerom
- sledovanie, analýza údajov, reportovanie
- tvorba ročného plánu a zodpovednosť za jeho dosiahnutie
- podieľanie sa na obchodných stretnutiach v rámci celého sveta
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- 3 roky skúsenosti v oblasti B2B
- Plynulá komunikácia v Anglickom jazyku
- Ochota cestovať po svete
- Ochota učiť sa niečo nové
- Komunikatívnosť, flexibilita, motivácia, vyjednávacia
Benefity
- home office
- flexibilný pracovný čas
- cestovanie
- príspevok na rekreáciu
- koučingový program
- príspevok na osobný rozvoj
- ročné bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111