SAP WM konzultant (interné projekty)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti so SAP WM a hľadáte miesto na rozvoj? Preferujete prácu na interných projektoch? Otvára sa nová príležitosť v globálnej spoločnosti, kde dostanete príležitosť podieľať sa na zmene a pracovať u lídra na trhu!
Pozícia je vhodná aj pre junior aj senior kandidátov - platové ohodnotenie bude závisieť od skúseností.
Čomu sa budete venovať:
- spolupráca na implementačných a rozvojových projektov so zameraním najmä na WM modul, okrajovo aj MM modul
- riešenie incidentov a podpora užívateľov
- spracovanie change requestov
- analýza súčasných procesov a návrhy na zlepšenia
- spolupráca s ABAP developermi pri vývoji a nasadení zmien či projektoch
- konzultácia s užívateľmi a biznis partnermi
- príprava dokumentácie a manuálov
Požadujeme
- aspoň ročné profesionálne skúsenosti ako SAP konzultant alebo key/super user
- pokročilé skúsenosti s WM modulom, znalosť MM modulu
- aktívna angličtina
Benefity
- 13.plat
- finančné bonusy, odmeny
- sickday
- príležitostný home-office
- cafeteria systém benefitov
- možnosť kariérneho rozvoja
- vzdelávanie a odborný rast
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111