Business Development Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti v oblasti Obchodu alebo HR? Rád cestuješ, komunikuješ s novými ľuďmi a vyhľadávaš nové príležitosti? Všade kde sa pohybuješ máš oči a uši na stopkách, vieš vyňuchať tú správnu príležitosť? Rád by si vedel ako funguje biznis v Personálnej agentúre?
Aktuálne hľadáme medzi nás kolegu na úplne novú pozíciu v rámci Bratislavy. Do nášho mladého a dynamického kolektívu hľadáme BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER.
Čo ťa u nás na tejto pozícii čaká?
-Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
- Budovanie dlhodobých vzťahov
- Tvorba a zlepšovanie obchodnej stratégie
- Vytváranie kampaní na rozvoj businessu
- Spolupráca s marketingovým oddelením a oddeleniami v rámci spoločnosti
- Podieľanie sa na tendroch, analýzach
- Zúčastňovanie sa na konferenciách a veľtrhoch
- Prezentovanie spoločnosti a služieb
Požadujeme
Koho hľadáme? Niekoho ...
- kto má skúsenosti v oblasti obchodu a služieb
- kto má skúsenosti s analýzami
- kto má skúsenosti s podieľaním sa na tendroch
- komu svet HR nie je cudzí
- kto ovláda anglický jazyk na plynulej, komunikatívnej úrovni – mnoho našich klientov je anglicky hovoriacich
- kto je komunikatívny, kreatívny, odvážny, zodpovedný, samostatný
Benefity
- Home office
- Sick days
- Príspevok na jazykové kurzy
- Odborné školenia
- Stravné lístky 4,30 €
- Multisport karta
- Referral bonus
- Bonus pri pracovných výročiach do 200 €
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk